Link Kısaltarak Para Kazanma ve En İyi Siteler 2021

Link kısaltarak para kazanmanın mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Sadece link kısaltması yaparak ve bu linkleri tıklatarak gelir elde edebilirsiniz.

5 10.882

Websitemde link kısaltmadan ufak ufak bahsetmiştim, peki ya link kısaltarak para kazanma mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Sadece link kısaltması yaparak ve bu linkleri tıklatarak gelir elde edebilirsiniz. Üstelik iyi sayıda yapmanız takdirde gerçekten iyi meblalar kazanabilmek mümkün. Dilerseniz hem link kısaltarak para kazanma yolundan biraz bahsedeyim hem de link kısaltarak para kazanma taktiğinde getirisi yüksek olan, en çok tercih edilen ve para kazandıran en iyi link kısaltma siteleri 2021 yılı için konuşalım.

Daha önce yazmış olduğum “Link Kısaltma Nedir? Faydaları Neler?” adlı makaleyi ve “En Popüler Link Kısaltma Siteleri” adlı makalelerimi okuyabilirsiniz. Bu makalemizde sadece link kısaltarak para kazanma yollarından ve en iyi link kısaltma siteleri 2021 yılı popüler/güvenilir sitelerden bahsedeceğim. O yüzden link kısaltma mantığını anlayabilmek adına ve para kazandırmayan sadece link kısaltma amacıyla kullanılan makalemi okuyarak önbilgiler edinebilirsiniz.

Link Kısaltarak Para Kazanma Mümkün Mü?

Cevabımız evet, link kısaltarak para kazanma işlemi mümkün. Hem yabancı hem de Türkçe bir çok site bulunmakta ve hatta her gün bir yenileri çıkmakta. Biz bugün yıllardır varolan, ödemeleri aksatmayan ve isim yapmış olan köklü sitelerden bahsedeceğiz. Önce yabancı sitelerden ardından da Türk ve Türkçe sitelerden bahsedeceğim.

http:// link url

Adf.ly – (Yabancı)
(adf.ly)

Yıllardır var olan en köklü yabancı sitelerden biridir. Çokça kullanılır ve link kısaltarak para kazanma sisteminde öncüdür diyebiliriz fakat maalesef Türkiye için ödenen oranlar diğer ülkelere göre düşüktür. ABD için 1000 tıklamaya 10 dolar kazanabiliyorken Türkiye içerisinden 1000 tıklama için 0.38 dolar kazanıyorsunuz. Yurtdışından tıklamalar gerçekten iyi kazandırabiliyorken Türkiyede düşük saymasından dolayı alternatif Türk sitelerine göz gezdirilebilirsiniz. Fakat ben garanticiyim, tüm tıklamalar gerçekten sayılsın, az kazanayım ama kesin kazanayım, yabancı ülkelerden de tıklama olur gibi düşünceleriniz varsa Adf.ly gözden geçirebilirsiniz. Payoneer üzerinden ödemelerinizi alabilirsiniz.

Shorte.st – (Yabancı)
(shorte.st)

Adf.ly sitesinden sonra akla gelen diğer bir link kısaltma servisi de shorte.st sitesidir. Detaylı veri istatistik sunması ve güvenilir olmasından dolayı günümüzde hala faaliyet göstermekte ve çokça tercih edilmektedir fakat her yabancı para kazandıran link kısaltma sitesi gibi Shorte.st servisinin de Türkiye oranları düşüktür. 1000 tıklama için 1.55 dolar gibi ücret vermektedir. Bu oranın maksimum değer olduğunu ve daha düşük de kazanabileceğinizin altını çizmekte fayda var. Adf.ly yerine tercih edilebilir. Payoneer üzerinden ödeme alabilirsiniz.

Ouo.io (Yabancı)
(ouo.io)

En çok tercih edilen 3. yabancı sitedir. En çok kazanç sağlattıran yabancı sitedir diyebiliriz çünkü belirlenen birkaç ülke dışındaki tüm ülkelerde 1000 tıklama 1.5 dolar kazandırmaktadır. Yani Türkiyede 1000 tıklama ile 1.5 dolar kazanabilirsiniz. En çok kazandıran dememin bir başka sebebi de çoğul tıklamaları sayıyor olmasıdır. Yani diğer sitelerde bir kullanıcı linkinize 2-3 defa tıklasa bile 1 gösterim olarak sayarken Ouo.io ne kadar tıklanırsa o kadar göstermektedir. Payoneer üzerinden yine ödemelerinizi alabilirsiniz.

Pubiza (Türkiye)
(pubiza.com)

Hiç link.tl bağlantısına denk geldiniz mi? Evet eski link.tl, şimdi ki adıyla Pubiza Türkiye’nin köklü oluşumlarından biridir. Çok eski yıllarda sorunsuz bir şekilde ödeme aldığım için listenin başlarına ekliyorum. Yeni ismiyle hala faaliyet göstermektedirler. Üstelik link.tlyi kapatmadılar, oradaki üyeliğiniz, yapmış olduğunuz linklemeler tamamen Pubizaya aktarıldı. Bunca senedir devam etmesi ve ödeme yapıyor olmasından dolayı listede başa ekliyorum. 2014-2016 yılları arasında kullandım ve ödeme aldım. Şimdilerde yeni ismi ve yeni oluşumla devam etmektedirler. (Yalnız hatırlatmakta fayda var, 2014-2016 yılları arasında kullandım ve sorunla karşılaşmamıştım fakat günümüzde her tıklamayı saymamadığı gibi söylemler dolaşıyor internette. Ne kadar doğrudur bilemem fakat kontrol etmeli ve takibini yaparak kullanmanızı öneririm.) Türkiye içi 1000 tıkalamaya 12₺ – 13.50₺ kazanç vermektedir (24.06.2020 itibariyle)

TRLink (Türkiye)
(tr.link)
Türkiyede isim yapmış, güvenilir sitelerdendir. Her tıklamayı saydığını öne süren ve olumsuz yorumlara sahip olmayan TRLink 1000 tıklamaya 2.05 dolar verebiliyor. Mobil uygulamayla da destekleyen TRLink sadece bilgisayar değil, mobil cihazlar üzerinden de işlem yapma ve para kazanma yolu sunuyor.

PND.TL (Türkiye)
(pnd.tl)

Türkiyede en fazla ücreti veren link kısaltma servisi PND.TL’dir. Üstelik her ayın 1’i, 11’i ve 21inde olmak üzere toplam 3 defa ödeme yapmaktadırlar böylelikle kazanç sonrası uzun süre beklemeye gerek kalmadan ödeme alabilmektesiniz. Türkiye içi olmasından dolayı banka havalesi, papara gibi sistemlerden direkt ödeme alabilmektesiniz.

Link Kısaltarak Nasıl Para Kazanabilirim?

Geldik en merak edilen ve can alıcı soruya Link Kısaltarak Nasıl Para Kazanabilirim? ve Link Kısaltarak Ne Kadar Kazanabilirim? öncelikle para kazanma ve ne kadar kazanma gibi soruların net bir cevabı yoktur çünkü linkinize tıklanıldıkça ve reklam geçildikçe para kazanabilmektesiniz. Öncelikle Link Kısaltarak Nasıl Para Kazanabilirim? sorusunu cevaplamakla başlayalım.

İnsanlara tıklatabileceğiniz içerikler bulun

Doğrusunu söylemek gerekirse bu link tıklama işlemleri en çok illegal içeriklerde karşımıza çıkmakta. Canlı maç izleme linkleri, oyun indirme, kitap indirme, film indirme, müzik indirme gibi şeylerde sıkça karşımıza çıkmaktadır çünkü insanlar en çok bunlara tıklamaktadır. İllegal yolları elbet ki önermiyoruz. İnsanların tıklayacağı haberler, fotoğraflar, videolar vb. paylaşarak link kısaltma işlemini kullanabilir ve para kazanabilirsiniz ama unutmayın ki kullanıcılar linklere tıklamalı ve reklama geç diyerek vermiş olduğunuz linke geçmeli. Özellikle sosyal medyaya, internete hakimseniz belirli kitleniz var ise veya gruplarda bulunuyorsanız, Facebook, Twitter vb sosyal medya platformlarında insanların tıklamasını sağlayabilirsiniz.

Link Kısaltarak Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Bu tamamen seçmiş olduğunuz link kısaltma servisine, linklere tıklatmanıza, tıklanan konumlara her şeye göre farklılık göstermekte olan bir şeydir. Bu yüzden 1000 tıklamaya, 10.000 tıklamaya şu kadar kazanacaksınız tarzında şeyler söylemek güç. Bu işlemlerden ayda 2.000₺ – 3.000₺ kazananlar da mevcut, ufak cep harçlıkları da. Yani ne kadar linke tıklattırıp içeriğe ulaştırmak = o kadar kazanç demektir. İnsanların tıklayabileceği linkler oluşturmalı ve bunları görmesini sağlamalısınız. Bu yüzden kendinize ait bir websites/bloglar veya sosyal medya profillerinizi bu iş için kullanabilirsiniz.


Evet geldik bir makalenin daha sonuna. Bu makalemizde Link Kısaltarak Para Kazanma yolundan bahsettik ve en çok tercih edilen, kazandıran link kısaltma siteleri 2021 paylaşmış oldum. Sizin kullanmış olduğunuz Link Kısaltma siteleri neler? Ne kadar ödeme aldınız? Neler önerirsiniz? Yorumlar bölümünde belirtebilir, deneyimlerinizi veya önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

 1. Zeliha diyor ki;

  Merhaba,
  Linklerinizi milyonlink.com kısaltın 30₺ cpm alın anında papara banka transferi bitcoin ve tether ile ödeme mevcut 10k ve üzeri tıklamanız var ise size özel cpm veriliyor. ayrıca %20 referans kazancı mevcuttur.

 2. Ahmet diyor ki;

  arkadaşlar,
  Linklerinizi kısaltaçağınız en doğru adres milyonlink.com
  MilyonLink link kısaltma servisinde
  💰30₺ cpm anlık tam ve eksiksiz sayım ve anlık papara banka ve bitcoin ile ödeme mevcut üstelik 1k tıkla ardından YouTube’de milyonlink.com mu tanıtın anında 50₺ ödüyor
  Arkadaşlarınızı davet edin Ömür boyu %20 referans kazancı elde edin 💰💰💰💰
  Daha hızlı ödeyeni bulamassınız garanti ediyoruz

 3. cihangir diyor ki;

  gorev.tk öneririm cpm 30 TL anlık ödeme yapıyor sorunsuz bir şekilde.

 4. Muzaffer diyor ki;

  Urlcik.com Tavsiye ederim CPM 25₺ Cumartesi Günleri CPM 30₺ anlık ödeme ve canlı destek eksiksiz Sayım Yapıyor

 5. Kadir diyor ki;

  Pnd.tl ödemeleri yapmıyor listenizden çıkarınız. 25tl odemem vardı alabilmek kaç kere mesaj attım. İnsanların magdur olmasına sebep olmayın

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız