Popüler Anime Saint Seiya‘nın Oyunu Türkiye’de! Saint Seiya Oyunu

80’lerin en çok sevilen ve popüler anime serilerinden biri olan Sainty Seiya ‘nın oyunu Türkiye’de! Saint Seiya Awakening: Knights of the Zodiac oyunu Türk oyunseverlerle buluşuyor.

0 1.004

80’lerin en çok sevilen ve popüler anime serilerinden biri olan Sainty Seiya‘nın oyunu Türkiye’de! Popüler RPG oyunlarıyla adından sıkça söz ettiren Yoozoo Games, Gtarcade platformuna yeni bir mobil oyun daha ekledi. Ünlü anime serisi olan Saint Seiya: Knight of the Zodiac‘ın oyunu Google Play, App Store ve tarayıcı üzerinden Türk oyunseverlerle buluşuyor. Telefonunuz üzerinden Saint Seiya evrenine dahil olabilir, benzersiz ve taktiksel PVP deneyimi ile rekabeti tam gaz yaşayabilirsiniz.

1986’dan beri dünyanın her yerinden milyonlarca manga okuyucusu ve anime izleyicisi olan Saint Seiya, evrenini oyun dünyasına da araladı. Pegasus Seiya’dan Athena’ya, Shaka’dan Phonenix Ikki’ye tüm popüler Saintleri bünyesinde barındıran oyun sunduğu PVP ortamıyla oyunculara rekabeti tam gaz hissettiriyor.

Stratejik dizilimin oyuncuların isteğine göre ayarlanabilir olması ve A-B-S sınıflarında kategorilenmiş karakterler görünümleri oyunun en çok övgü alan özelliklerinden yalnızca biri.

Saint Seiya Awakening Knights of the Zodiac
Saint Seiya Awakening Knights of the Zodiac

Bir çok oyunun aksine Saint Seiya oyununda, S sınıfı azizlerin şaşırtıcı yetenekleri olmasına rağmen A ve B sınıfı karakterler, oyuncuları edinim ve eğitim kolaylığı açısından oyuncular tarafından daha çok tercih edebiliyorlar ve bu da bir çok farklı stratejiler izlenebilmesine olanak sağlıyor. Geniş karakter havuzuna da sahip olan oyun oyunculara bir çok stratejik yol sunmakta.

Sadece karakterlerle değil, arkaplandaki tapınak görünümleri ile Saint Seiya evrenini bizlere sunan oyun Fransa’da edindiği başarıların ardından Türkiye ve Mena pazarında en iyilerden biri olmak için kolları sıvıyor. Türkçe ve Arapça dil desteği için yakın zamanda çalışmalara başlayacak olan Gtarcade Ekibi, oyunculardan da gelecek geribildirimleri dört gözle beklediğini belirtti.

Saint Seiya Nasıl Oynanır?
Saint Seiya Awakening: Knights of the Zodiac İndirme

1986 – 1989 yılları arasında hem manga hem de anime olarak yayınlanan Saint Seiya, günümüzde Netflix tarafından yeniden yapılarak Saint Seiya severlerin ilgisini çektiği gibi günümüzde de bir çok hayran kitlesine ulaştı. Mobil platform üzerinden yayınlanan Saint Seiya nasıl oynanır? biraz da bundan bahsedelim ve indirme linklerini paylaşalım.

Saint Seiya Awakening: Knights of the Zodiac oyununun resmi websitesine https://sskotz.gtarcade.com/en adresi üzerinden ulaşabilir ve websitesi üzerinden oyunun APK, Google Play, Play Store ve AppGalery üzerinden indirme linklerine ulaşabilirsiniz.

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız