Kullanım Koşulları

Kişisel blog sitem olan www.ilkerileri.com sitesine giriş yaptığınızda ve kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda belirtilecek olan blog kullanım koşullarını ve bu koşulların ihlali durumunda oluşabilecek tüm hukuki ve maddi/manevi durumlardan sorumlusunuzdur.

Genel Kapsam

www.ilkerileri.com ve tüm alt alanadları İlker İleri kişisine aittir. Bu sitede yayınlanan tüm içerikler İlker İleri tarafından oluşturulmaktadır. Blog sitemde yer alan tüm yazılar ve içerikler bizzat tarafımca hazırlanmaktadır ve bu içerikler Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmış olup, koruma altındadır. Lisans koşullarında belirtilen şartlar sağlandığı takdirde site içeriklerini kullanabilirsiniz. Aksi durumda 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında şahsınıza ya da kurumunuza cezai işlem uygulatma hakkı saklıdır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ilişkin telif hakları ve yasal düzenleme koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.

İçerik

Blog sayfamda yer alan içeriklerin hiçbirini kopyalamaz, alıntı yapamaz ve izinsiz web sitenizde ve/veya forumlarda paylaşımda bulunamazsınız. Aksi durumda genel kapsam başlığında bahsedilen yasal hak kullanımı saklı tutulur.

Ancak içerikleri Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı sayfasında belirtilen koşullar yerine getirildiği takdirde ve sadece sitenizde içeriğimin bir kısmını alıntılayarak ve alıntıladığınız kısımın sonunda ya da başında kaynak link olarak içerik bağlantısını eklemeniz koşulu ile siteleriniz de içeriklerimi paylaşabilirsiniz.

İndirilebilir Dosyalar ve Dış Bağlantılar

İndirilebilir Dosyalar

Blog sayfamda paylaştığım içerikler genel olarak internet sektörüne yönelik olduğu için bazı 3.part programların ve sitelerin kullanılmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu programların doğrusunu edinmeleri için kullanıcılarıma indirme bağlantıları veriyorum.

Bu bağlamda;

  1. İndirdiğiniz programdan oluşabilecek tüm teknik veya fiziki sorunlardan kendiniz sorumlusunuzdur.
  2. İndirdiğiniz dosyanın çalışmaması gibi yaşacağınız sorunlardan İlker İleri ve websitem www.ilkerileri.com sorumlu değildir.

Dış Bağlantılar

Blog sayfamda paylaştığım bazı içeriklerimde dış bağlantılar (www.ilkerileri.com dışı site bağlantıları yani linkler) vermekteyim. Bu bağlantıların ait olduğu sitelerin içeriklerinden ve o sitenin dış bağlantılarından İlker İleri sorumlu değildir. Bağlantı verilen sayfalar daha sonradan değişmiş olabilir ve bu değişimden dolayı oluşabilecek sorunlardan İlker İleri ve websitem www.ilkerileri.com sorumlu değildir.

Yorumlar

Blog sayfam yazılan yorumlar gönderildikten sonra otomatik olarak yayınlanılmaktadır. Yorum yazdığınızda aşağıda ki koşulları ve kuralları kabul etmiş sayılırsınız.

  1. Yazılan yorum veya yorumlardan dolayı oluşabilecek tüm hukuki ve cezai sorumluluklardan yorumu yazan kullanıcı sorumludur. İlker İleri ve websitesi (www.ilkerileri.com) sorumlu tutulamaz.

İletişim

Her türlü görüş, soru ve sorunlarınız için iletişim sayfasında bulunan iletişim formu veya bağlantılardan tarafıma ulaşabilirsiniz.

Kullanım Koşullarının Kabulü

Websitesine giriş yaptığınız ve kullanmaya başladığınız sürece tüm yasal sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
Kullanım koşullarının değiştirme haklı saklıdır. Son Güncelleme: 05.12.2019

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız